Subscribe to RSS Feed

Итог чемпионата фигурному катанию среди аматоров и спортсменов 18-19 мая 2017

Автор afs.kiev.ua - May 31st, 2017

0
в Чемпионат аматоров и спортсменов "Kyiv open" 18-19 мая 2017

Всеукраїнські змагання з фігурного катання серед спортсменів та аматорів «Кyiv open 2017» добігли кінця і визначили усіх своїх чемпіонів. Але не лише традиційним підсумком запам’ятаються старти,у яких взяли участь понад 300 фігуристів різного віку з усієї України. Вони відкрили нові таланти,подарували учасникам та глядачам святковий настрій,яскраві враження від виступів і ще раз продемонстрували,що фігурне катання – це особливий та прекрасний світ, який може зробити своїм кожен бажаючий,незважаючи на вік та професію.

«Ми доклали максимум зусиль до того,щоб і діти, і дорослі відчули особливу,позитивну атмосферу,що панувала на змаганнях. Гадаю,нам вдалося перетворити цей спортивний захід у справжнє свято,якого так потребують у нинішній, непростий для нашої країни час усі українці. Це розуміли і до цього прагнули ми усі – організатори,тренери,фігуристи,батьки,тому результат виправдав усі сподівання. Рекордна кількість учасників,їхні яскраві виступи були найкращим підтвердження цього. Успішне проведення  змагань спортсменів та аматорів в Україні спонукає до розширення їх рамок. Тому плануємо у найближчому майбутньому запрошувати до участі у них і представників інших країн. Дуже хотілося б,щоб фігуристи-аматори з усього світу приїжджали в Україну, як нещодавно приїжджали численні гості на Євробачення. Впевнена,вони із задоволенням виступлять на київському льоду,а заодно побачать,скільки у нашій країні талановитих фігуристів»

-- Член органiзацiйного комiтету Куровська Ольга

 

Висловлюємо подяку партнерам та спонсорам змагань за вагомій внесок у розвиток та популярізацію фігурного катання в Україні!

Групі компаній ДІМ Нова якiсть житла
dim-bud.ua/ua/

Магазин одягу для фігурного катання "Nika Kramer"
Катайся із задоволенням!

nika-kramer.com.ua

Медичний центр "Veritas"
Усі грані здоровья
www.veritas.in.ua

Компанії "PetRus"
http://www.dssweets.com.ua/ru/

Фонду Олеся Маляревича